Elikad “İş'te Başarı Zirvesi“
Feature image

Resimler

Elazığ İş Kadınları Derneği tarafından 07.11.2010 tarihinde “İş'te Başarı Zirvesi Tanıtım Toplantısı” düzenlendi.Toplantıya Kişisel Gelişim Eğitmenleri Ahmet Çelik ve Necla Kadıyoran konuşmacı olarak katılarak.İş Dünyası ve İş Kadınlarına çalışma hayatında başarının yollarını anlattı.


Bayanların yoğun ilgi gösterdiği toplantıya Elazığ Valisi Muammer Erol, ETSO Başkanı Ali Şekerdağ, Karayolları bölge Müdürü Yasin Altınyuva, Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Yasin Karakaya, Hizmet İş Sendikası Başkanı Kazım Cavlı başta olmak üzere kalabalık bir davetli topluluğu katıldı.


Toplantıda açılış konuşması yapan Elazığ İş kadınları Derneği Başkanı Prof.Dr.Yasemin Açık, Elazığ'da i Elikad'ın öncülüğünde iş kadınlarının kendilerini daha iyi ifade edebilme imkanı bulduğunu belirterek, düzenlenen eğitim toplantılarıyla Elazığ'daki iş kadınlarına çeşitli bilgiler sunulduğunu söyledi.


Toplantıya konuşmacı olarak katılan NLP Kişisel Gelişim Eğitmenleri Ahmet Çelik ve Necla Kadıyoran , X Felsefesi, İş yaşamında ve özel yaşamda pozitif yaşam becerileri, Evde Huzur, Başarının aşamaları, İletişim çeşitleri, İnsan tanıma sanatı gibi konularda değerlendirmeler yaparak, katılımcılara bilgiler verdiler.


Toplantının ilk oturumunda İş'te başarı zirvesi tanıtımı, ikinci oturumda başarının aşamaları ve plaket töreni yer aldı.Copyright © 2019 | ELİKAD - Elazığ İş Kadınları Derneği