Projeler
Hanımeli Göznuru Mağazası
Feature image
Elazığ Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ve Elazığ İş Kadınları Derneği'nin birlikte yürüttüğü çalışmalar neticesinde hazırlanan "Hanımeli Göznuru" mağazası 28.12.2010 tarihinde açılarak, ev kadınlarının hazırladıkları elişi, yemek ve benzeri ürünlerin satışını yaparak , ev kadınlarının, kendi evlerine ekonomik katkıda bulunmaları sağlanıyor.
Projeyi Görüntüle
8 Köşeli Şapka ve Dokuma Kursu Projesi
Feature image
Elazığ Valiliği, Elazığ Belediyesi, SYDV, Halk Eğitim Müdürlüğü ile koordineli yürütülen projede, Elazığ'ın kültürünü yansıtan unutulmaya yüz tutmuş folklorik değeri olan 8 köşeli şapka ile benzeri dokuma ürünlerinin üretilmesi, ve pazar oluşturulması amacıyla beceri edinme kursları 24.11.2011 tarihinde açıldı.

Projeyi Görüntüle
Tanıtım Günlerine Katılım
Feature image
Elazığ İş Kadınları Derneği İstanbul-Ankara-İzmir gibi çeşitli kentlerde düzenlenen Elazığ tanıtım günlerine katılarak, açtığı standlarda Elazığ'ı, Elazığlı İş Kadınlarını, Elazığ kültürünü ve Elazığ İş dünyasını temsil ediyor.

Projeyi Görüntüle
Elikad “İş'te Başarı Zirvesi“
Feature image
Elazığ İş Kadınları Derneği tarafından 07.11.2010 tarihinde “İş'te Başarı Zirvesi Tanıtım Toplantısı” düzenlendi.Toplantıya Kişisel Gelişim Eğitmenleri Ahmet Çelik ve Necla Kadıyoran konuşmacı olarak katılarak.İş Dünyası ve İş Kadınlarına çalışma hayatında başarının yollarını anlattı.
Projeyi Görüntüle
ELİKAD, İstanbul Finans Zirvesinde
Feature image
Elikad , 28.09.2011 tarihinde , 2011 İstanbul Finans Zirvesine katılarak, Elazığ İş Dünyasını, Elazığlı İş Kadınlarını ve Elazığ'ı temsil ederek, Elazığ'ı kültürel ve ekonomik alamda temsil etti.İstanbul Finans Zirvesinde , tanıtılan 8 köşe şapka yerli ve yabancı katılımcıların ilgi odağı oldu.
Projeyi Görüntüle
Genç İletişimcilere Destek
Feature image
Elazığ İş Kadınları Derneği Başkanı Prof.Dr. Yasemin Açık'ın öncülüğünde Elazığ Necip Güngör Kısaparmak İletişim Lisesi Stüdyosunun yapımı, stüdyoda bulunan teknik cihazların temini sağlanarak genç iletişimcilerin eğitimine katkılar sağladı.

Projeyi Görüntüle
Ntv Proje Yarışması İle Girişimcilere Destek
Feature image
NTV'de yayınlanan Bir Fikrin mi Var isimli proje yarışmasına jüri olan Elikad Elazığ İş Kadınları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yasemin Açık; NTV' de yayınlanan "Bir Fikrin mi Var ?" yarışmasında Çelebi Taşıma Sistemleri projesiyle Yılın Girişimcisi seçilen Hikmet Koşar ve Engellilere Hayat projesiyle En İyi dördününcü Girişimci seçilen Reşan Arlıer'i plaketle ödüllendirdi.
Projeyi Görüntüle
4.Sigara ve Sağlık Ulusal Kongresi'ne Destek
Feature image
Elikad, Sağlığı Geliştirme ve Sigara İle Mücadele Derneği, Sağlık Bakanlığı, Sigara ve Sağlık Ulusal Komitesi ve Fırat Üniversitesinin birlikte düzenlediği 4.Sigara ve Sağlık Ulusal Kongresine destek verdi.Projeyi Görüntüle
Bölgesel Kalkınma Toplantısına Destek ve Katılım
Feature image
Devlet Bakanı Zafer Çağlayan , Tüsiad Başkanı Ümit Boyner , Türkonfed Başkanı Celal Beysel başta olmak üzere Tüsiad ile Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu`nun (Türkonfed), kalkınma ajanslarıyla birlikte 22.09.2010 tarihinde düzenlediği “Bölgesel Kalkınma ve İş Dünyasının Rolü” konulu toplantıya Elikad ev sahipliği yaparak, toplantıda Elazığ'ın sorunları anlatıldı.
Projeyi Görüntüle
Yaşam Boyu Kadın ve Üreme Sağlığı Projesine Destek
Feature image
Elazığ İş Kadınları Derneği Elikad'ın da desteğiyle Yaşam Boyu Kadın ve Üreme Sağlığı Derneği'nce, "Az gelişmiş bazı illerde medya çalışanlarının üreme sağlığı konusunda kamuoyu oluşturması, oryantasyon ve eğitim projesi" ni destekleyerek , proje katkılar sağladı.

Projeyi Görüntüle


Copyright © 2019 | ELİKAD - Elazığ İş Kadınları Derneği