Tanıtım Günlerine Katılım
Feature image

Resimler

Elazığ İş Kadınları Derneği İstanbul-Ankara-İzmir gibi çeşitli kentlerde düzenlenen Elazığ tanıtım günlerine katılarak, açtığı standlarda Elazığ'ı , Elazığlı İş Kadınlarını , Elazığ kültürünü ve Elazığ İş dünyasını temsil ediyor.


6-9 Ekim 2011 tarihleri arasında gerçekleşen 1 .Elazığ Tanıtım Günlerine katılan Elazığ İş Kadınları Derneği açtığı stantlarda açtığı kurslarda üretilen ürünlerle birlikte Elazığlı İş Kadınlarının faaliyetlerini ve Elazığ'ın kent kültürü ile ekonomisi ile ilgili görsel, yazılı tanıtımlar yaptı.


Elikad, 1-4 Aralık 2011 tarihlerinde İzmir'de yapılan Elazığ Tanıtım Günlerinde de açtığı standta 8 köşeli şapka ile birlikte hazırlanan çeşitli ürünlerle birlikte broşür, cd gibi materyallerle de, İzmir'de tanıtım günlerine katılanlara Elazığ'ın tanıtımına katkılar sağladı.


22-25 Kasım 2012 tarihlerinde İstanbul Feshanede gerçekleştirilen Elazığ tanıtım günlerinde Elikad satandı siyasetçi, sanatçı, bürokrat başta olamak üzere binlerce Elazığlıyı ağırladı.Copyright © 2019 | ELİKAD - Elazığ İş Kadınları Derneği